ביטוח בריאות

פירוט הכיסויים העיקריים במסגרת ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הינו הביטוח החשוב ביותר, כאשר מדובר בבריאותנו, תמיד נרצה את הטוב ביותר. ביטוח בריאות פרטי מספק כיסוי רפואי רחב יותר ונותן מימון מקיף לצורך הרפואי.

מטרתנו להתאים את הכיסוי הרפואי המקיף ביותר או השלמת כיסוי של ביטוח רפואי קודם  ולהימנע מתשלומים מיותרים וכפל ביטוחי. הפירמידה משמאל לדף מתארת את ביטוח הבריאות לפי מה שקיים לנו היום במדינה כחוק יסוד "חוק בריאות ממלכתי" שמשולם על ידינו בביטוח בריאות בתלוש המשכורת, קופ"ח ולאחריהם ביטוח פרטי בחברות הביטוח.

הכיסוי הביטוחי בד"כ כולל וניתן לרכוש רק חלק מהכיסויים המפורטים להלן:

תרופות שאינן בסל: כיסוי למימון רכישת תרופות שאינן בסל הבריאות.

השתלות איברים: כיסוי לצורך מימון ההוצאות הכרוכות בביצוע השתלת איברים כגון השתלת לב, ריאה, כליה, השתלת כבד, השתלת מח העצם וכו'. הכיסוי בד"כ כולל ההוצאות הנלוות כמו טיסות לחו"ל, מלווה, שהות בחו"ל, גמלה לאחר השתלה וכו'.

​​

טיפול מחליף ניתוח: טיפולים אלו נועדו להחליף ניתוחים פולשניים בטיפולים אלטרנטיביים מתחום הרפואה המסורתית אשר יביאו לתוצאות דומות לאלו שהיו מתקבלות בעזרת ניתוח.

ניתוחים בארץ ובחו"ל: ביטוח בריאות פרטי מכסה את ההוצאות של הניתוח, ההוצאות הנלוות הישירות הכרוכות בביצוע הניתוח, כגון: התייעצויות לקראת הניתוח ולאחריו, שכר מנתח, שכר מרדים, הוצאות חדר הניתוח, בדיקות פתולוגיות, אביזרים מושתלים במהלך הניתוח.

שירותים אמבולטוריים: השתתפות בהוצאות בעבור בדיקות ו/או טיפולים שלא בעת אשפוז, כגון: התייעצות עם רופאים מומחים, בדיקות אבחנתיות (רנטגן, CT ,ועוד), טיפולים פיזיותרפיסטים , בדיקות הריון ועוד .

רפואה משלימה: השתתפות במימון טיפולים כגון: הומיאופתיה, אקופונקטורה, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה ועוד...

שינויים רגולטורים בביטוח בריאות החל מ 01/02/2016

החל מפברואר 2016 חלו שינויים בהנחיית משרד האוצר בנוגע למתכונת ביטוחי הבריאות, שינויים שמשנים את היקף הכיסוי.

השינויים הם:

1. פוליסה אחידה לכיסוי ניתוחים ומחליפי ניתוח.

2. חברת הביטוח רשאית לעדכן את הפרמיה מידי שנתיים ובהתאם לקבוצת גיל.

3. הגדרת רשימת מנתחים סגורה. לא יינתן למבוטח אישור לביצוע הניתוח או החזר כספי דרך רופא שלא נמצא בהסדר עם חברת הביטוח.  במקרה של צורך בניתוח יש לבחור רופא מהרשימה. באתר שלנו תוכלו למצוא רופאים שבהסדר עם חברות הביטוח.

4. קיימת השתתפות עצמית לכל ניתוח.

בכוונת משרד האוצר והבריאות להכניס שינויים אלו גם בביטוחים המשלימים של קופות החולים ולהקטין את היקף הכיסוי.

אנו כאן בשביל לתת לכם פתרון מקיף לביטוח הרפואי ההולם ביותר במינימום תשלום ודאגה להמשך במקרה של תביעות ועדכונים רגולטורים.

לקביעת פגישה לחץ כאן

*האמור לעיל מתייחס לפוליסת ביטוח בריאות בלבד. אינו מהווה ייעוץ. המלצה או חוות דעת. והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי הניתן בכפוף לחוק. כל האמור לעיל הינו תמצית בלבד וזכויות המבוטח יהיו בהתאם לתנאי הפוליסה וסייגיה לפי חברות הביטוח השונות.